ISSN 2658-1086
Wydanie bieżące

1 czerwca 11 (155) / 2010

POLECAMY

A A A
XVII Międzynarodowa Konferencja Tańca Współczesnego i Festiwal Sztuki Tanecznej
27 czerwca – 10 lipca 2010



SCENA GŁÓWNA – Śląski Teatr Tańca ul. Żeromskiego 27

godz.19.30 – 27 czerwca 2010 Niedziela
Śląski Teatr Tańca (Polska) – „La la land”

godz.19.30 – 28 czerwca 2010 Poniedziałek
Yossi Berg & Oded Graf (Izrael) – „Most of the day I’m out”/ „Mechanical trio in a hot country”

godz.19.30 – 29 czerwca 2010 Wtorek
Taneczny Most – Iceland Dance Company (Islandia) & Śląski Teatr Tańca (Polska) – “Colorblind” premiera!!!

godz.19.30 – 30 czerwca 2010 Środa
Kartunen Kollektiv (Finlandia) – „Digital duende”

godz.19.30 – 1 lipca 2010 Czwartek
LeeSaar Dance Company (USA) – „Prima”

godz.19.30 – 2 lipca 2010 Piatek
Tranzdanz (Węgry) – „Banquet”

godz.19.30 – 3 lipca 2010 Sobota
Pick UP Group (Korea) – „Rose” / „Bolero”

godz.19.30 – 4 lipca 2010 Niedziela
Kinesis Dance (Kanada) – „Box4”

godz.19.30 – 5 lipca 2010 Poniedziałek
Laura Peterson (USA) – „Forever”
Integracyjny Teatr Tańca Kierunek (Polska) – premiera

godz.19.30 – 6 lipca 2010 Wtorek
„Giselle” – projekt Claudii Jeschke i Reinera Krenstettera (Niemcy)
T.H.E. Dance Company (Singapur) – “O sounds”

godz.19.30 – 7 lipca 2010 Środa
Folkwang Tanzstudio (Niemcy) – „Bits and pieces”

godz.19.30 – 8 lipca 2010 Czwartek
Natalya Kasparova Dance Company (Rosja) “Crossroads” / “Déjà vu”

godz.19.30 – 9 lipca 2010 Piątek
Laboratorium Choreograficzne Śląskiego Teatru Tańca (Polska) – „Zapętlona” – premiera!!!
Teatr Muzyczny Capitol (Polska) – „Chmurno”




SCENA W ELEKTROCIEPŁOWNI SZOMBIERKI – ul. Kosynierów 27, Bytom –Szombierki

godz.21.30 – 28 czerwca 2010 Poniedziałek
Taneczny Most: Samovarteateret (Norwegia) & Śląski Teatr Tańca (Polska) – premiera

godz.21.30 – 29 czerwca 2010 Wtorek
Georg Blaschke (Austria) – “Jetz bist Du dran”

godz.21.30 – 1 lipca 2010 Czwartek
Polski Teatr Tańca (Polska) – „Walk@ karnawału z postem”

godz.21.30 – 2 lipca 2010 Piatek
Y-Space (Hongkong) & Śląski Teatr Tańca (Polska) – „RE/evolution” – premiera!!!

godz.21.30 – 3 lipca 2010 Sobota
Wieczór Młodych Choreografów:
Korina Kordova – „Borderline”
Dorota Łęcka – „Bodyteller”
Robert Przybył – „ CV… Show?”

godz.21.30 – 4 lipca 2010 Niedziela
Compagnie Thor (Belgia) – „To the ones I love”

godz.21.30 – 5 lipca 2010 Poniedziałek
Studio Teatru Fizycznego (Polska) – „Ślepcy”

godz.21.30 – 7 lipca 2010 Środa
Serge Bennathan & Les Productions Figlio Company (Kanada) – “The Strange Adventure of Myself”

godz.21.30 – 8 lipca 2010 Czwartek
Laura Peterson (USA) – „Wooden”
Integracyjny Teatr Tańca Kierunek (Polska)